Namioty tunelowe

Sprawdź ofertę sklepu e-horyzont.pl i wybierz się z nami pod namiot. W naszej ofercie znajdziesz niezawodne namioty tunelowe, które idealnie sprawdzą się zarówno dla jednej osoby jak i rodziny. Spanie w namiocie będzie niesamowitą przygodą - zobacz jakie namioty polecane są na długie i krótkie wędrówki, capmingi i rajdy rowerowe. 

na stronę
 1. Rodzinny namiot turystyczny Pinguin INTERVAL 4 blue
  Sale
  Rodzinny namiot turystyczny Pinguin INTERVAL 4 blue

  Pinguin

  Cena 2 079,00 zł Od 1 449,99 zł
 2. Namiot ECHO 2 DAC green
  Sale
  Namiot ECHO 2 DAC green

  Pinguin

  Cena 1 099,00 zł Od 849,99 zł
 3. Namiot ECHO 1 DAC green
  Sale
  Namiot ECHO 1 DAC green

  Pinguin

  Cena 979,99 zł Od 689,99 zł
 4. Namiot rodzinny TRAVEL LODGE RT slate grey
  Sale
  Namiot rodzinny TRAVEL LODGE RT slate grey

  Jack Wolfskin

  Cena 4 949,00 zł Od 3 949,99 zł
 5. Namiot rodzinny GREAT DIVIDE RT slate grey
  Sale
  Namiot rodzinny GREAT DIVIDE RT slate grey

  Jack Wolfskin

  Cena 4 049,00 zł Od 3 199,99 zł
 6. Namiot dwuosobowy GOSSAMER II mountain green
  Sale
  Namiot dwuosobowy GOSSAMER II mountain green

  Jack Wolfskin

  Cena 859,99 zł Od 644,99 zł
 7. Namiot trzyosobowy LIGHTHOUSE III RT steel blue
  Sale
  Namiot trzyosobowy LIGHTHOUSE III RT steel blue

  Jack Wolfskin

  Cena 3 599,00 zł Od 2 879,99 zł
na stronę

Namioty tunelowe w e-horyoznt.pl

Spanie w namiocie wraz z rodziną czy przyjaciółmi, to przepis na udaną przygodę bez zbędnych kosztów. Mobilne lokum powinno być wytrzymałe, nieprzemakalne i możliwe do rozłożenia w każdych warunkach. Szukając idealnego produktu, zajrzyjmy do sklepu turystycznego e-horyzont. W asortymencie znajdziemy zarówno lekkie namioty tunelowe jednoosobowe takich marek jak Jack Wolfskin czy Pinguin, jak i te przeznaczone dla rodzin czy grupy przyjaciół. Namioty tunelowe charakteryzują się prostą konstrukcją, obecnością moskitiery i trwałym połączeniem ze sobą poszczególnych elementów. Dodatkowo namiot tunelowy 3 osobowy ma obszerną absydę z przedsionkiem i zaczepy przydatne podczas długiego biwakowania z dziećmi, gdyż umożliwiają utrzymanie porządku.

Namiot z przedsionkiem

Jednym z najczęściej poszukiwanych namiotów jest namiot z przedsionkiem. Przedsionek ułatwi nam przechowywanie bagażu lub przyrządzenie posiłku. Namiot z przedsionkiem często wybierany jest przez osoby wybierające się na rajdy rowerowe, gdyż przedsionek służy im do bezpiecznego przechowywania roweru oraz części ekwipunku. Namioty tunelowe są zazwyczaj lekkie, więc ich transport nie stanowi problemu. Podczas trudnych wędrówek lub długich rajdów rowerowych bardzo ważny jest właściwy wypoczynek. W czasie snu nasz organizm regeneruje się, a my rano wstajemy wypoczęci i pełni energii do działania. Warto, więc wybrać namiot, który zapewni na udany wypoczynek.

© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.