Łatki samoprzylepne TENACIOUS TATTOS Camper

Cena 46,90 zł Od 37,52 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
021563911213
Samoprzylepne łatki o atrakcyjnych kształtach, do naprawy dziur, rozdarć i rozcięć odzieży i sprzętu.

Łatki różnej wielkości i kształtów, ok. 18-20 szt. (w zależności od motywu). Przeznaczone do naprawy większości materiałów, m.in. Windstopper, Cordura, Ripstop Nylon, poliester, bawełna, nylon, neopren, brezent, PVC, guma.

Idealne do łatania kurtek, plecaków, namiotów, śpiworów, itp.

Nie wymagają szycia ani wprasowywania.


Sposób użycia:

  • Upewnij się, że naprawiana powierzchnia jest czysta i sucha. W szczególności usuń zabrudzenia i luźny osad. Usuń (wytnij) też wystrzępione nitki.
  • Wybierz łatkę tak aby była większa od uszkodzenia minimum 25 mm w każdym kierunku.
  • Jeśli jest to możliwe ułóż uszkodzony element na płaskiej powierzchni, która zapewni stabilność podczas naprawy. Złącz krawędzie rozdarcia
  • Usuń papier zabezpieczający tył łatki. Chwyć łatkę tak aby najpierw przyłożyć ją na środek uszkodzenia naprawianej odzieży a nie na jego krawędzie.
  • Dla najlepszego efektu przykładając łątkę przyklejaj ją zaczynając od środka w kierunku brzegów, pocierając we wszystkich kierunkach w celu pokrycia całego rozdarcia. Jeżeli pojawiają się zmarszczki podczas aplikacji szybko odklej i powtórz procedurę.
  • Odzież może być używana od razu, jednakże pełną siłę sklejanie zyskuje po 12 do 24 godzin.

Uwaga: Używanie środków impregnujących i zapobiegających wnikaniu brudu w sprayu zmniejszy przylepność łatki. W większości przypadków pozostawienie odzieży na noc bez naruszania powierzchni łatki przywraca siłę jej  przylegania. Dla najlepszego rezultatu używaj impregnatów typu „wash – in” , czyli rozprowadzanych w wodzie.

Więcej informacji
Marka McNett
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Łatki samoprzylepne TENACIOUS TATTOS Camper
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.