Mata RIDGEREST CLASSIC REGULAR charcoal

Cena 119,99 zł Od 99,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
040818064320

Klasyczna rozwijana mata kempingowa Therm-a-Rest, która zapewnia doskonałą izolację w klasie R-value 2,6. Jej klasyczna forma i niska waga (400 g) pozwala na lekkie podróżowanie na najbardziej wymagających trasach. Dobrze sprawdzi się wysoko w górach, gdzie nadmuchiwanie materacy turystycznych stanowi ogromny wysiłek, będzie też niezastąpiona podczas postojów, kiedy wystarczy ją szybko rozwinąć, by usiąść na niej wygodnie w kilka osób.

Charakteryzuje się nietypowym sposobem wykonania, jest bardzo mocna i niepodatna na odkształcenie. Zastosowana w niej technologia ThermaCapture, polegająca na specjalnym układzie rowków i karbowanej strukturze, znacząco zwiększa komfort cieplny, zapewniając jednocześnie przyzwoity komfort spania.

Mata jest wykonana z dość elastycznej pianki o zamkniętych porach. W celu zmniejszenia wagi maty, w jej powierzchni od dołu i góry wykonano dużo wgłębień, w których w czasie użytkowania jest zamknięte powietrze. Materiał, z którego wykonano matę jest antypoślizgowy a wypukłości i wgłębienia zapewniają jeszcze lepszą przyczepność, dzięki czemu mata nie ślizga się po podłożu, a śpiwór po macie.

  • Współczynnik izolacyjności R-value 2.6


Wyprodukowane w USA

Więcej informacji
Marka Thermarest
Waga 400 g
Wymiary (dług. x szer. x grub.) 183 x 51 x 1,5 cm
Wymiary po spakowaniu 51 x 20 cm
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Mata RIDGEREST CLASSIC REGULAR charcoal
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.