Impregnat do puchu Granger's Down Repel 300ml

Od 56,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006571
Skuteczny impregnat Granger's do odzieży i sprzętu z wypełnieniem puchowym. Dzięki zastosowaniu puch wolniej namaka oraz dłużej zachowuje sprężystość, a Ty możesz dłużej cieszyć się swoją ulubioną kurtką.

Impregnat Granger's Down Repal skutecznie usunie zabrudzenia oraz zaimpregnuje Twoją odzież z puchowym wypełnieniem. Preparat przeznaczony jest również do śpiworów.

Down Repel sprawia, że puch wolniej namaka, dzięki czemu dłużej zachowuje swoje właściwości grzewcze. Impregnat Granger's możesz stosować do rzeczy niezależnie od wypełnienia, może to być zarówno puch naturalny jak i syntetyczne wypełnienie. Produkt posiada certyfikat bluesign® oznaczający, że jest bezpieczne dla środowiska.


Informacje dodatkowe:

  • impregnat do odzieży i śpiworów z puchowym wypełnieniem;
  • przeznaczony do puchu naturalnego i syntetycznej ociepliny;
  • odświeża oraz sprawia, że puch wewnątrz pranej rzeczy wolnej namaka;
  • pojemność 300ml;
  • certyfikat bluesign®.


Certyfikat bluesign®  oznacza, że zarówno w produkcie jak i w procesie produkcji nie zostały wykorzystane żadne substancję mogące mieć negatywny wpływ na środowisko.

Szczegóły
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE
Marka Grangers
Kolor producenta black
Pojemność 300 ml
Bluesign

bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP.

100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do puchu Granger's Down Repel 300ml
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.