Impregnat do puchu Granger's Down Repel 300ml

Od 56,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006571
Skuteczny impregnat Granger's do odzieży i sprzętu z wypełnieniem puchowym. Dzięki zastosowaniu puch wolniej namaka oraz dłużej zachowuje sprężystość, a Ty możesz dłużej cieszyć się swoją ulubioną kurtką.

Impregnat Granger's Down Repal skutecznie usunie zabrudzenia oraz zaimpregnuje Twoją odzież z puchowym wypełnieniem. Preparat przeznaczony jest również do śpiworów.

Down Repel sprawia, że puch wolniej namaka, dzięki czemu dłużej zachowuje swoje właściwości grzewcze. Impregnat Granger's możesz stosować do rzeczy niezależnie od wypełnienia, może to być zarówno puch naturalny jak i syntetyczne wypełnienie. Produkt posiada certyfikat bluesign® oznaczający, że jest bezpieczne dla środowiska.


Informacje dodatkowe:

  • impregnat do odzieży i śpiworów z puchowym wypełnieniem;
  • przeznaczony do puchu naturalnego i syntetycznej ociepliny;
  • odświeża oraz sprawia, że puch wewnątrz pranej rzeczy wolnej namaka;
  • pojemność 300ml;
  • certyfikat bluesign®.


Certyfikat bluesign®  oznacza, że zarówno w produkcie jak i w procesie produkcji nie zostały wykorzystane żadne substancję mogące mieć negatywny wpływ na środowisko.

Szczegóły
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE
Marka Grangers
Pojemność 300 ml
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Impregnat do puchu Granger's Down Repel 300ml
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.