Zestaw do prania puchu Grangers DOWN WASH KIT GRF207/100

Od 59,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006403
Grangers Down Wash Kit to zestaw do prania odzieży i śpiworów z wypełnieniem puchowym. Płyn do prania Down Wash świetnie usuwa zabrudzenia oraz nieprzyjemne zapachy. Płyn pierze zarówno wypełnienie puchowe, jak i materiał wierzchni, nie uszkadzając delikatnego puchu. Twoja ulubiona kurtka puchowa lub śpiwór po praniu odzyska pierwotne właściwości oraz świeży wygląd. Odzież i sprzęt z wypełnieniem puchowych odzyskują sprężystość, oddychalność i termoizolacyjność.
Środek skutecznie usuwa zabrudzenia już w temperaturze 30˚C. Pranie w odpowiednich środkach chroni puch oraz nie pozbawia go naturalnego tłuszczu. 

Do zestawu dołączone są 3 kulki, które dodaje się do suszenia w suszarce bębnowej. Kulki roztrzepują mokry puch, tak, aby nie doszło do jego zlepienia. Taki zabieg przyspiesza także czas schnięcia kurtki oraz sprawia, że puch jest równomiernie rozmieszczony w komorach. Kulki można dodać także do ostatniego cyklu prania jakim jest delikatne wirowanie (jeśli producent na nie pozwala).

Pranie odzieży puchowej oraz sprzętu należy wykonać dokładnie i bez pośpiechu. Jeśli chcemy, aby nasze rzeczy po praniu wyglądały jak nowe, należy używać właściwych preparatów oraz przestrzegać zaleceń producenta, które znajdziemy na metce. Pranie kurtek puchowych nie jest trudne, ale potrzeba trochę cierpliwości. Kurtka, którą wkładamy do pralki, musi mieć pozapinane wszystkie zamki, guziki, napy czy rzepy. Po dodaniu odpowiednich środków włączamy pranie wraz z płukaniem i wirowaniem (o ile producent nie zaleca inaczej). Jeśli posiadamy suszarkę bębnową, ustawiamy właściwy program oraz dokładamy kulki. Suszenie w suszarce bębnowej jest dopuszczalne tylko w przypadku, gdy producent umieścił stosowne oznaczenie, pozwalające na taką procedurę. W przypadku, gdy nie posiadamy suszarki lub producent nie zaleca takiego suszenia, rozkładamy kurtkę na płasko i co 30-60 minut musimy ręcznie roztrzepywać i rozdzielać puch. Jeśli nie jesteśmy pewni, co do swoich umiejętności lub nie mamy wystarczająco dużo czasu lepiej zlecić takie do profesjonalnej pralni, która ma doświadczenie w praniu odzieży puchowej.

Informacje dodatkowe:
  • płyn do prania puchu Grangers Down Wash o pojemności 300 ml;
  • trzy kulki pomagające w rozbijaniu puchu;
  • płyn sprawdza się zarówno do prania odzieży puchowej jak i śpiworów;
  • skuteczne usuwanie zabrudzeń oraz nieprzyjemnych zapachów;
  • odzież oraz sprzęt odzyskują świeży i estetyczny wygląd;
  • poprawa oddychalności oraz właściwości termoizolacyjnych;
  • pielęgnacja puchu oraz poprawa jego sprężystości; 
  • płyn skutecznie usuwa zabrudzenia w temperaturze 30˚C;
  • płyn do prania Grangers posiada certyfikat bluesign™. 
Szczegóły
Objetosc 300 ml
Marka Grangers
Kolor producenta nd
Pojemność 300 ml
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Zestaw do prania puchu Grangers DOWN WASH KIT GRF207/100
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.