Preparat czyszczący + impregnat do odzieży APPAREL CLEAN & PROOF 300

Cena 89,99 zł Od 59,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
8002101-000

Kurtka przeciwdeszczowa potrzebuje odświeżenia i impregnacji? Postaw na środek, który nie tylko wypierze Twoją odzież, ale też zadba o jej techniczne właściwości. APPAREL CLEAN & PROOF 300 to preparat pielęgnacyjny 2w1 w ekonomicznym, większym opakowaniu.

Jego specjalna formuła opiera się na zaawansowanej technologii, która odpowiednio zabezpiecza nieprzemakalną odzież outdoorową i przywraca jej niemalże fabryczne właściwości. Dzięki zastosowaniu tego preparatu deszcz znów będzie perlił się na materiale, a kurtka czy spodnie nie stracą swojej oddychalności.

Co ważne, zastosowanie APPAREL CLEAN & PROOF jest banalnie proste, wystarczy dodać go prania. Preparat jest bezzapachowy i całkowicie się wypłukuje z ubrań, ponadto jest przyjazny dla środowiska. Jego skład jest wolny od wybielaczy, silikonów i szkodliwych PFC. Ten produkt niemieckiej marki Jack Wolfskin posiada również certyfikat BLUESIGN®


Informacje dodatkowe:

  • Cena podstawowa za 1000 ml: zł 289,97
  • środek piorący i impregnujący
  • do wszystkich funkcjonalnych materiałów
  • usuwa nieprzyjemne zapachy
  • certyfikat bluesign®
  • bez PFC
Szczegóły
Technologie bluesign™, 100% PFC FREE
Wymiary (wys. x średnica) 20,5 x 5,2 cm
Marka Jack Wolfskin
Waga 345g
Pojemność 300 ml
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Certyfikat 100% PFC FREE - oznaczenie to świadczy, że podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które wywierają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne, zwłaszcza dla środowisk krajów, w których wytwarzane są produkty.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Preparat czyszczący + impregnat do odzieży APPAREL CLEAN & PROOF 300
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2020 by e-Horyzont. All Rights Reserved.