Zestaw Grangers impregnat do odzieży + środek do prania puchu GRF154

Cena 64,90 zł Od 51,92 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
799756006816

Niezwykle praktyczny zestaw Grangers do prania puchu i impregnacji odzieży. Na zestaw składa się płyn Down Wash, polecany do prania odzieży i śpiworów z puchowym wypełnieniem. Może być bezpiecznie stosowany do puchu naturalnego jak i sztucznego. Płyn do prania puchu usuwa nieprzyjemne zapachy oraz zabrudzenia. Przywraca także pierwotne właściwości jak sprężystość, estetyczny wygląd, oddychalność i termoizolacyjność. 


Drugi środek to Performance Repel Plus. Wygodny impregnat w sprayu, do aktywacji, którego nie jest wymagana obróbka cieplna. Impregnat Grangers nadaje się do każdej odzieży turystycznej, w tym do odzieży z membraną. Autorska formuła APT przywraca odzieży hydrofobowość, nie ograniczając w żaden sposób oddychalności. 


Połączenie tych dwóch środków sprawi, że Twoja odzież będzie czysta, zadbana i zaimpregnowana. Odpowiednia pielęgnacja odzież sportowej czy turystycznej przedłuża jej żywotność. A Ty możesz nosić swoje ulubione ubrania jeszcze dłużej. 


Technologia APT - autorska technologia marki Grangers zapewniająca hydrofobowość. Formuła oparta na bazie wody, bez szkodliwych fluorokarbonów. Technologia nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.


Informacje dodatkowe: 
  • płyn Grangers Down Wash o pojemności 300 ml;
  • impregnat w sprayu Grangers Performance Repel Plus o pojemności 275 ml;
  • preparaty są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska;
  • oba produkty posiadają certyfikat bluesign;
  • płyn do prania puchu może być używany zarówno do prania odzieży jak i śpiworów;
  • impregnat nadaje się do odzieży z Gore-Tex® lub eVent®;
  • preparaty na bazie wody, bez szkodliwych substancji. 
Więcej informacji
Marka Grangers
Technologie bluesign™
Bluesign

Certyfikat bluesign™ oznacza, że podczas całego procesu produkcyjnego nie zostały wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka bądź środowisko. Produkcja natomiast jest wykonywana zgodnie ze standardami Międzynarodowej Organizacji Pracy - czyli przestrzegany jest zakaz pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mają wolność zrzeszania się, nie są zmuszani do pracy w nadgodzinach i otrzymują pensję, zaś ich stanowiska pracy spełniają wymogi BHP.

Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Grangers impregnat do odzieży + środek do prania puchu GRF154
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2019 by e-Horyzont. All Rights Reserved.