Kuchenka turystyczna gazowa MSR POCKETROCKET

Cena 159,99 zł Od 139,99 zł
Trwa ładowanie opcji...
SKU
040818068397

Kuchenka turystyczna POCKETROCKET to klasyczny mały palnik na gaz amerykańskiej marki MSR (Mountain Safety Research). PocketRocket jest wyjątkowo mała - mieści się w futerale, który można ukryć w dłoni!

A jednak mimo tak niewielkich gabarytów swoją mocą dorównuje standardowych kuchenkom turystycznym - jeden litr wody zagotuje w trzy i pół minuty!

Kuchenka POCKETROKET to idealne rozwiązanie dla minimalisty, po złożeniu praktycznie nie zajmuje miejsca w bagażu. Jej ramiona po rozstawieniu stabilnie podtrzymują umieszczony na nim garnek lub czajnik, natomiast jej palnik - dzięki podzielnikowi płomienia - równomiernie rozprowadza ciepło po podstawie naczynia. Regulacja płomienia jest precyzyjna i umożliwia wygodne gotowanie zarówno na dużym, jak i na małym ogniu.

Kuchenka PocketRocket zaprojektowano dla doświadczonego turysty, który oczekuje jak najniższej wagi zabieranego ze sobą ekwipunku, a jednocześnie zależy mu na najwyższej jakości każdego, z jego elementów.

PocketRocket świetnie sprawdzi się podczas wielodniowej górskiej wyrypy z plecakiem, na kajakowym spływie i rowerowym rajdzie przez Europę.

Jeżeli potrzebujesz małej, lekkiej, solidnej i skutecznej kuchenki turystycznej, to POCKETROCKET spod znaku amerykańskiej marki MSR będzie doskonalym rozwiązaniem!


Kuchenka turystyczna MSR POCKETROCKET - szczegóły:

  • kuchenka dla turystów szukających kuchenki bardzo lekkiej, kompaktowej, o dużej mocy;
  • mocowanie palnika umożliwia jej stosowanie z praktycznie wszystkimi kartuszami wielorazowymi, z zaworem zakończonym gwintem  (MSR, Optimus, Primus, Pinguin, itp.);
  • czas działania palnika przy kartuszu 227 g wynosi ok. 60 min - to średnie zużycie gazu w warunkach optymalnych czyli bez wiatru, w temp. ok. +20°C
  • kartusz nie wchodzi w skład zestawu (do nabycia osobno)
  • w komplecie futerał z tworzywa;
  • wersja bez piezozapalnika.

Uwaga! Cena nie zawiera kartusza gazowego.

Kuchenka przeznaczona do eksploatacji z pojemnikami z zaworem gwintowym na mieszankę Butanu-Izobutanu-Propanu lub podobnymi, spełniającymi normę EN 417 lub EN 521.

Szczegóły
Czas zagotowania 1 litra wody 3 min 30"
Moc kuchenki 2400 kW
Pasujące kartusze Pinguin, Optimus, GoSystem, Primus
Marka MSR
Waga 85 g
Kolor producenta nd
Napisz własną recenzję
Zaloguj się aby dodana recenzja została połączona z Twoim kontem.
Napisz opinię o produkcie:Kuchenka turystyczna gazowa MSR POCKETROCKET
Twoja ocena
Zobacz Podobne Produkty
© Copyright 2021 by e-Horyzont. All Rights Reserved.